Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Lakiery hybrydowe cz.4
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-08-12, 11:05   #2496
syylwuska
Zakorzenienie
 
Avatar syylwuska
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: gdzieś lecz nie wiadomo gdzie ;)
Wiadomości: 3 234
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Cytat:
Napisane przez RosesAreRed Pokaż wiadomość
Mam ochote kupic nowa lampe
Niech mnie ktos powstrzyma
A jaka masz teraz?
Cytat:
Napisane przez Madzeska75 Pokaż wiadomość
Ja swojej abody za nic bym nie zmieniła 😍 żadna z ostanich nowości mnie nie kręci 😊

Wysłane z Note 4 & Tapatalk 📱
Do mnie właśnie leci SunOne [emoji7]

Cytat:
Napisane przez Sandrika Pokaż wiadomość
Dzięki[emoji14]Ale podejrzewam, że prędzej zmienie prace niz sie dostosuje Paznokcie to.moje hobby


Ja lampy Abody tez na nic nir wymienię; ) I właśnie zamówiłam kumpeli, z kuponami za 135zl ♡

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja zamówiłam wcześniej, a szkoda, nic nie było wiadomo i kuponach, kupiłam na promocji, no ale tak wyszłoby jeszcze 25 zł mniej.
Cytat:
Napisane przez tekila901 Pokaż wiadomość
A ja chcę frezarkę
Haha ja też, mam różowa, ale to nie to samo.

Cytat:
Napisane przez Mama Tosi Pokaż wiadomość
Ja też
Przed zakupem powstrzymuje mnie (jeszcze) to, że w sumie to tylko mój kaprys. Pazury robię tylko sobie, więc wywalenie tyle kasy na frezarke trochę jest nieuzasadnione...
Ale przyznaję szczerze, że coraz częściej tłucze mi się ta myśl po głowie hehe.
Niech mi ktoś wyperswaduje ten pomysł z zakupem frezarki ...
Chłopu nawet nie mówię, bo pewnie by mi swoją szlifierke zaoferował.
Jak kupiłam lampę to się podjarał, że mu też się przyda moja abody do klejów dwufazowych utwardzalnych. Nie wiem o co chodzi hehe ale się ucieszył.
Dlatego boję się mu mówić o frezarce żeby mi nie zaoferował wymiany - ja mu pozycze lampę a on mi szlifierke
Mam identycznie, mam frez do hybrydy, karbidowy do skorek i zamówiłam ceramiczny do skorek, frezarke mam pozyczona od szwagierki, a pazury robię tylko sobie, ba ostatnio miałam chyba z 3 msc temu, bo przy mojej córce i tym, że wiecznie sama w domu z nią jestem to nie mam kiedy, no a teraz czekam na lampę

Cytat:
Napisane przez Sandrika Pokaż wiadomość
Oj cos o tym wiem.. najpierw dwa razy zmienialam lampe, bo UVka beee bo 2 min trzeba czekać, później diament bee bo abody mocniejsza i wszystko utwardza:p Teraz mania frezarkowa.. dorobilam sie juz frezu do zdejmowania hybryd i z 8 do obrobki skorek[emoji14]A ze frezarke mam pozyczona to teraz czas kupic wlasna[emoji14]Jak juz frezarka się pojawila to i pochlaniacz by sie przydał, no i od course lampa bezcieniowa co by ladniejsze forki robic[emoji14]a i właśnie dzisiaj stałam sie posiadaczką kuferka ♡ bede na zawsze biedna ☺



O ciekawi mnie ten kuferek.. ja dzisiaj kupilam dwupoziomowy i na styk sie mieszcze, choc jak dokupilam wczoraj w Indigo milion pylkow to ciezko.. ;p ale narazie byleby miec w czym targac lampe i frezarke ;] Pochwal się jak przyjdzie Twoj kuferek

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To nie jestem sama. Też miałam uv, potem diament teraz sunone. A tamte dalej w szafie mam Frezarka różowa, ale jak spodoba mi się praca ta pozyczona (jd500) to chyba się skuszę na zakup...[emoji16]

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
syylwuska jest offline Zgłoś do moderatora