Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieniędzy:P
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-11-30, 23:00   #344
golabek
Wtajemniczenie
 
Avatar golabek
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 139
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Kochane dzięki za porady Moja buzia lepiej Ja też skopałam jak się okazuje ph kremu.Sprawdzałam fazę wodną ale papierki nie zmieniły mi koloru.Wzięłam więc takie jednokolorowe i wydawało mi się że jest ok.Gotowy krem ma ph 3 a powinien najlepiej 5.Chciałam bardzo podziękować p.Kasi bo od razu mimo północy radziła mi @ co robić.Uwielbiam ten sklepik za profesjonalną obsługę
Jutro będę reanimować mój krem.Podniosę ph i zobaczymy jak zareaguje moja buzia.Ja mam naczynkową cerę z częstym rumieńcem i gorącem na polikach.Ogólnie kremik bardzo mi spasował konsysytencją i zapachem.Pokładam w nim wielkie nadzieję na susz pokwasowy na mojej buzi.Oby to było to nieszczęsne ph.

Nałożyłam dziś rano serum sap pod filtr.Ale chyba mam zbyt przesuszoną cerę i poczekam z tym serum jak się podkuruję.Mam mieszaną cerę i dziwnie czuję się z 2 warstwami na buźce.
golabek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując