Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-09-08, 06:58   #1732
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
z czego tu się cieszyć? ja jestem przerażona - wczoraj się spociłam jak świnka jak się umawiałam z tym korepetytorem,a póżniej prawie popłakałam...
Od wczoraj przypominam sobie jezyk na telefonie z programem duolingo ...

---------- Dopisano o 07:49 ---------- Poprzedni post napisano o 07:46 ----------


nauczyciela poleciła nam znajoma, podobno super gościu... ale ja mam schizy Wyslałam 3 CV i mam już 2 zaproszenia na rozmowę - w tym 1 na stanowisko przedstawiciela do firmy do której nie wysylałam CV - czyżby oni handlują CV? Poczytałam o nich i chcą na umowę zlecenie - no jasneeeee... a 2 rozmowę mam niby jutro między 9 - 14
oooo no proszę czyli coś się dzieje w temacie

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Amyz wziełaś coś z EL?

---------- Dopisano o 07:52 ---------- Poprzedni post napisano o 07:51 ----------


oby kochana nawet nie wiem ile bierzeza godzine... ale wole zapłacic więcej i być face to face, niż w szkole w grupie 8 osób...
Bardzo chce się nauczyć w stopniu komunikatywnym - chciałabym zmienić pracę - a tylko to mnie blokuję....
na razie nie trenuję moją słabą silną wolę wypłata dopiero jutro - to mnie powtrzymuje na razie
amyz jest offline Zgłoś do moderatora