Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Klub Adeptek Doskonałej Organizacji Czasu - cz. II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-05-25, 11:51   #723
Katarynka92
Rozeznanie
 
Avatar Katarynka92
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 598
Dot.: Klub Adeptek Doskonałej Organizacji Czasu - cz. II

Jyotika, wiem, wiem, ale zdarza się, że nie mam zajęć, to wtedy sobie połażę po sklepach, posiedzę w parku. Zawsze miałam problemy z organizacją, zawsze wszystko robiłam na ostatnią chwilę, niestety Tzn. nie ukrywam, że często wychodzę ze znajomymi. Albo po pracy, albo po jakichś zajęciach. Właśnie czasem to jest kosztem snu, ale nie chciałabym stracić kontaktu z ludźmi, czasem też gdzieś wyjść, pogadać, wypić piwo. Szczerze, to jak wczoraj jechałam tramwajem, to tak sobie myślałam, że gdybym się tyle nad sobą nie użalała, to bym się źle nie czuła. Jestem młoda, zdrowa, nie mam powodów do marudzenia. Są ludzie, którzy pracują typowo fizycznie. Więc od teraz postanowiłam: mniej użalania się, więcej skupienia.
Dziękuję Ci za zainteresowanie Dobrze jest móc usłyszeć coś od osoby, która ma "świeże" spojrzenie na sytuację. Bardzo mi pomogłaś. Zmusiłaś do myślenia. Teraz, jak minie taki gorący okres (sesja, egzaminy itp.), to zacznę inaczej planować swój czas. I być bardziej asertywną. A jak u Ciebie?

Btw. postanowiłam wrócić do "miesiąca zmiany". Właśnie, już teraz wiem który to był blog, jest on nawet podany na tym wątku: http://www.lifeskillsacademy.pl/ o tym mówię. Bardzo go lubiłam, czas zajrzeć do niego znów. Może teraz przebrnę przez te 30 dni
__________________
They watched her as they watched everyone,
always hoping the living could learn to put aside
rage and sorrow, bitterness and regret.

Edytowane przez Katarynka92
Czas edycji: 2013-05-25 o 11:53
Katarynka92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując