Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Tarnowskie Panny Młode cz. VI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-08-24, 13:16   #1741
Coccinellla
Zakorzenienie
 
Avatar Coccinellla
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 5 802
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez Ammia Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam taką zagwozdkę z nie wiem jak to rozwiązać. Znajomi przylatują niedługo z Anglii i chcemy ich w czasie pobytu w PL zaprosić na wesele (planują wcześniej urlopy i nie chcemy się bawić w wysyłanie więc skorzystamy z okazji). Problem polega na tym że koleżanka ma dwa nazwiska- swoje i po mężu + mają dziecko które nie wiem jak ma na imię, mój brat sprawdził ich facebooka (ja nie mam) ale nie wyłapałam nigdzie informacji o imieniu, wiem tylko że to chłopczyk.
Jaka forma będzie lepsza:
Annę i Adama Kowalskich z synkiem
czy lepiej
Annę Nowak- Kowalską i Adama Kowalskiego z synkiem
To oczywiście przykładowe imiona i nazwiska.

Pisałyście podwójne nazwiska mężatek czy tylko jedno? I co z dzieckiem? Nie mamy z nimi kontaktu na co dzień i nie za bardzo mamy jak się dowiedzieć o imię.

---------- Dopisano o 11:41 ---------- Poprzedni post napisano o 11:39 ----------



Plener robimy w górach w Zakopanem więc musimy wyjechać 5-6 rano żeby być na miejscu ok.8.oo.
Jestem za pierwszą wersją. Tak bynajmniej pisałam na zaproszeniach. A co do podwójnych nazwisk kobiet to mam znajome, które maja nazwiska męża, a na facebooku właśnie mają dwuczłonowe
Jeśli mamy z jakąś rodziną bardzo dobry kontakt to wypisujemy imię dziecka, ale najczęściej właśnie mamy dopisek ,, z córkami" ,, z synami" ,, z synem" ,, z dziećmi".
Coccinellla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując