Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-01-22, 23:28   #1162
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXII

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość

Palette nie jest złą farbą A za to jest trwała i fajnie pokrywa włosy Gdyby z palette ICC był jasny popielaty blond to bym się nawet nie zastanawiała!
Tyle ze palette nie ma chyba duzo popieli, co??

Przepraszam ze takdługo mnie nie było
Dziewczyny, wórciłam od fryzjera, jestem zaskoczona, bo mam ładne pasemka, wprawdzie są strrrrasznie ciepłe, ale prawie jestem juz blondi. Ide pojutrze na kolejne wyciąganie pasemek i wtedy się Wam pokażę, bo siedze z maska na włosach i regeneruje ję, chociaz nie zauważyłam zniszczenia. P o tym co zobaczycie będę prosiła o finalne podanie mi farb jakie mogę kupić , bo efekt jest już o wiele jaśniejszy od moich oczekiwać. Tyle że jest zółto, co mi osobiście na razie nie przeszkadza. Generalnie wygląda ten kolor bardzo oryginalnie- przynajmniej tak sobie wmawiam No nie , ale tak naprawdę , to nie jest brzydko, tyle ze będę za tydzień to chciała definitywnie wychłodzić . Przez to ze miałam pasemka- oczywiscie odrost nie jest zrobiony " przy skórze".

Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora