Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Oznaką nadchodzącej wiosny jest naszych maluszków uśmiech radosny (list.-grud.2009)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-05-27, 14:00   #4232
zebra666
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 13 062
Dot.: Oznaką nadchodzącej wiosny jest naszych maluszków uśmiech radosny (list.-grud.2

Domi ale masz sny

Cytat:
Napisane przez kachula27 Pokaż wiadomość
Zeberko masz racje to typowe ,ja Wam powiem szczerze ze od porodu mnie ZADNA!! kolezanka nie odwiedzila nawet ta z ktora kiedys sie bardzo przyjaznilam(wczoaraj spotkalam ja jak w pracy bylam to mowi ze od marca maja problemy duze i dlatego nie przyszla a jak dla mnie to dziwne tłumaczenie ,podejrzewam ze sie obrazila ze jej corki nie odwiedzam bo jestem jej chrzestna a zawsze na kazdzusienkie swiato dzien dziecka ,zajaczek,imieninki urodzinki itd szlam z prezencikiem)Dz iewczyny z pracy tez obiecaly ze przyjda i jakos im nie po drodze ale mam to w nosie ja sie prosic nie bede zeby mnie odwiedzaly tylko powiem szczerze ze to troszke przykre bo jak nie mialam Mateuszka to dzwonily pisaly na imprezy zapraszały a teraz poszlam w zapomnienie-trudno plakac nie bede ,dla mnie dziecko wazniejsze niz kolezanki
Mam identycznie.... tylko jedna kumpela mnie nie zawiodła i odwiedza w miare mozliwości... Nawet po operacji stopy przyjechała(a miała usuwanego haluksa, skracane palce). A inne?A bo szkoła, parac, a przyjade... i nie przyjeżdżają. Ale przykro tak mega to mi było jak naparwde dobra kumpela przyjechała ale jak nie chciało jej się na studia jehać i nie miała co ze sobą zrobić, bo rodzice mysleli, że pojechała do szkoły...
Cytat:
Napisane przez olalicious07 Pokaż wiadomość
tiaaaa, ja też mam czasem takie myśli, np dziś od rana jak Blanka od 9 plakała i sie darła na zmiane i nie mialam pojecia o co chodzilo... moja słodziutka Blanusia

Ehhh... była znów pani doktor u Blanki i powiedziała, że możliwe, że ten jej katar to uczulenie na psa... ehhh a testy dopiero jak będzie miała około roczku można robić, więc na razie wywieźliśmy Bossa na 4 dni do teściów i zobaczymy ale ja go nie oddam na stałe, więc nie wiem jak to będzie jak się okaze, że jednak pies ją uczula.. I ma jeszcze jakieś krostki na klatce piersiowej, suchą skóre... więc może być generalnie alergiczką. bomba!
Hm mój ma sapke ...i ostatnio jakoś przeszło(jak skończyło się grzanie w piecu) a teraz znowu mi harczy i teraz nie wiem czy przez te pare przepalań jak zimno było, czy lekki kataarek ma, czy ucvzulenie jakieś? Ale nie ma rzadnych krost na ciele... ani nic dziwnego.. miał na pleckach i po boczkach i okazało się, że od pampersów Dada. Nie uzywam 2 dni to już parwie ich nie ma.

Mój chodzi spać ok 19-19.30

nasz plan dnia:

Pobudka jest ok 6 lub 7 . Załorzmy, że o 7 to plan jest taki:

7 pobudka i jedzonko. Bawimy się.
8.30 godzinna drzemka
10 jedzonko, zabawa
11.00, czasami poślizg czasowy do 11.30 idziemy na spacer i mały śpi na nim ok 40 minut
13 obiadek, zabawa.
14.30 drzemka -40 minut do godziny
16 jedzonko,zabawa
17.30-18 deserek
18.30 kapiel
19 kolacja

potem budzi się ok 24-1 ale na samo jedzonko i śpi dalej...
__________________




Edytowane przez zebra666
Czas edycji: 2010-05-27 o 14:02
zebra666 jest offline Zgłoś do moderatora