Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIV + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-11-27, 13:07   #2486
Hanan26
Zakorzenienie
 
Avatar Hanan26
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 4 343
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
piękna gejsza, zwłaszcza cycki
ale znak miłości wolałabym japoński, bo chiński mi do gejszy nie pasuje (brat japonista, dlatego mam schorzenie "mieszania kultur" )
chociaż wykonany mniamuśnie
dziękuję wiedziałam, że coś pochrzanię ale będę pamiętać

[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;4390562 8]Cudowna ta gejsza [/QUOTE]

dziękuję

Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
Spamuję frankiem Mani dla Cooone, sprawiło mi frajdę, ale jednak w takim czymś czuję się lepiej
2 warstwy na czarnym. Na blogu też jest
łoo jest taki "Twój" a pazurki to po prostu miodzio

Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Ok to teraz ja
COOONE
Z okazji Twojego święta życzę Ci spełnienia wszystkich lakierowych i osobistych marzeń, zdrowych futer, spokoju, sukcesów prywatnych i zawodowych. Jesteś piękną kobietą dlatego delkatne kwiatki a na kciukach, skrzydełka anioła- bo jesteś aniołem dla wszystkich małych i dużych stworzonek, z futrem i bez Jeszcze raz wszystkiego naj Kochana
o jak pięknie

[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;4390975 0]To mani powstało w istnych mękach, tak to jest jak się człowiek spieszy. Przez to musiałam się spieszyć dwa razy, ale nawet się załapałam na resztki światła słonecznego.

Cooone!

Kochana dla Ciebie i moja wersja kotów
Serce na maluchu to chyba wiadome... mało kto ma tak wielkie jak Ty, zwłaszcza dla tych najmniejszych - bezbronnych.

Mam nadzieję, że Ci się spodoba, chociaż mani mało efektowne... Wybacz skąpe życzenia, ale co tu gadać? Jesteś dobrą duszą i zasłużyłaś na wszystko co najlepsze.

WSZYSTKIEGO NAJ!


Wybaczcie jakość zdjęć... i skórki [/QUOTE]

ale kociak ładny

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;43910137]Ok to pokazuje,chociaż nie ma tego za wiele.[/QUOTE]

niby mała, ale same ładności widzę
__________________
Jeżeli czegoś nie wolno, a się bardzo chce, to można.
Hanan26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując