Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Maestrobrush (pędzle Maestro) kto tam kupował i jakie są te pędzle?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-06-19, 15:43   #7
EwaLuna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 150
Dot.: Maestrobrush kto tam kupował i jakie są te pędzle?Ja również dołączam się do za

Ja również dołączam się do zachwytów nad tą firmą, wcześniej używałam pędzlów z Inglota, Sigmy i Mac'a i naprawdę jestem zachwycona jakością tych z Maestro. Cena jest bardzo przystępna i chcę jeszcze powiedzieć, że zamówiłam w sumie 4 pędzle - dwa do oczu i dwa do twarzy, kazali mi wybrać jeszcze jeden pędzelek do oczu wzięłam do eyelinera i w rezultacie przysłali mi dodatkowe 3 do eyelinera!!!
Wszystkie te pędzle są bardzo miękkie (po praniu jeszcze miększe!) włosy z nich nie wypadają i przede wszystkim świetnie robi się nimi makijaż. Jestem pod wielkim wrażeniem tej firmy, pełen profesjonalizm, co prawda bezpośrednio z ich strony nie można zamówić, kontakt jest przez maila ustala się koszt wysyłki itp (ale jest to chyba zawsze 10 zł jesli wpłaci się na konto a 20zł za pobraniem).
Paczkę dostałam na następny dzień od kiedy wysłałam im pieniążki.
Na pewno jeszcze się skuszę na inne pędzle do oczu przede wszystkim, już na kilka mam chrapkę
Naprawdę dziewczyny jeśli się wahacie to nie zastanawiajcie się i zamawiajcie
EwaLuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując