Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-02-20, 23:07   #3587
xyolax
Zakorzenienie
 
Avatar xyolax
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 5 007
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

Cytat:
Napisane przez agaa91 Pokaż wiadomość
ja napisałam o tym żółtku, przed Tobą, xyolax ale chyba nie zauważyłyście postu
też używam rycyny - 2x w tygodniu+1 jako dodatek maseczki, chyba wzmacnia włosy bo mi teraz prawie nie wypadają (chociaż nie wiem czy to tylko zasługa rycyny czy też innych specyfików), a z porostem to ja się narazie nie wypowiadam
oj to chyba właśnie napisałam o rycynie przez Twojego posta

Cytat:
Napisane przez agaa91 Pokaż wiadomość
ja to już nawet nie pamiętam jaki jest mój naturalny kolor, u mnie zawsze tak było, że początkowo małe odrosty wydawały się strasznie ciemne a teraz widzę, że im dłuższe to tak jakby jaśniejsze się robiły
ale używając rycyny widzę, że nadaje mi taki fajny poblask włosów (coś pod ciemny rudy), nawet mi się to podoba

a tak poza tym, wiecie jak marzę o zdrowych, gęstych, błyszczących włosach (z pewnością Wy też ) - i znam nawet osobę o takich włosach, moja koleżanka ma po prostu cudowne włosy, zawsze gdy ją widzę nie mogę się napatrzeć na jej włosy, taki blask od nich bije a specjalnie o nie nie dba, żadnych masek, wcierek itp, używa tylko szamponu pokrzywowego i kiedyś wcierała naftę (ale to już dawno temu). Krótko mówiąc - włosy idealne!
a u mnie wręcz odwrotnie jak miałam mały odrost to wydawał mi się taki jaśniutki, im jest dłuższy tym ciemniejszy

a koleżanka - dobre geny ma
__________________
Peace, love, zumba !
xyolax jest offline Zgłoś do moderatora