Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-21, 11:27   #3594
Skarb90
Zadomowienie
 
Avatar Skarb90
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 477
GG do Skarb90
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

Cytat:
Napisane przez Chardon Pokaż wiadomość
Plany dla dziennych są układane dla wykładowców, o studentach nikt nie myśli Ja na przykład w tym semestrze mam bronić licencjat, powinnam mieć jak najwięcej wolnego na prowadzenie badań i pisanie, ale kogo to obchodzi. Na przykład dzisiaj muszę jechać na wykład na 16:15 na całe 45 minut... A na uczelnię jadę 35 minut!

Angelka, xyolax ten mleczny Kallos ma w składzie jakiś silikon? Bo ja kupiłam przez allegro ostatnio Kallosa Carotę bo w KWC skład był w porządku, a potem na etykiecie znalazłam cyclopentasiloxane ;( I chociaż ładnie nawilża włosy to są widocznie bardziej płaskie niż np. po WAXie bez silikonów...

I ostatecznie nie dodałam żółtka do maski - za daleko mi było do kuchni :p Za parę minut zmyję WAXa, wysuszę włosy i pstryknę zdjęcie odrostu to Wam pokaże

Edycja Dodaję obiecane zdjęcie. Zmierzyłam odrost - mam 8 cm naturalek! Wybaczcie, że zdjęcie takie niewyraźne ale słabe światło mam dzisiaj za oknem, a przy fleszu odrosty zlewają mi się z fabowańcami i nie widać gdzie się kończą...
super odrościk jaki jaśniutki
Skarb90 jest offline Zgłoś do moderatora