Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Odkryłam coś genialnego!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-09-03, 10:10   #1
wilga25
Przyczajenie
 
Avatar wilga25
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 2

Odkryłam coś genialnego!


Nie wierzę w to.. Przez całe życie nosiłam złe kolory.
Złe kolory włosów, ubrań i makijażu. Całe życie myślałam, że jestem jestem ciepłym typem urody. Tymczasem okazuje się, że prawdopodobnie nie.
Przeglądając swoje zdjęcia zauważyłam, że czasami wyglądałam o 10 lat młodziej. No i to jeszcze w takich kolorach włosów, które wcześniej wydawały mi się że do mnie nie pasują. Bo jestem ciepła.

Obejrzałam kilkanaście filmików o tym jak ustalić typ urody i ndadal nie jestem pewna. Zależy mi na tym, ponieważ w przyszłym tygodniu idę na zakupy i do fryzjera. Od 5 lat noszę na głowie ciepłe brązy i blondy. Zimnych kolorów unikałam jak ognia XD
Dziewczyny upewnicie mnie na pewno to zimny typ urody i doradzicie jaki kolor włosów będzie do mnie pasował?

Dodaje swoje zdjęcie i przepraszam za ten czarny kwadrat. To jedyne zdjęcie w naturalnych włosach jakie mam na laptopie. A w tamtym miejscu miałam dodany napisany numer koleżanki.
Jestem na nim praktycznie bez makijażu (tylko rzęsy i eyeliner).

Dodam jeszcze, że praktycznie cały czas mam różowawe/czerwone policzki. Fioletowawe cienie pod oczami. W miarę jasną cerę. A mój naturalny kolor włosów to taki mysi brąz. eeeeeeeeeeeeeee.jpg

Będę wdzięczna za rady!
wilga25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując