Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kolekcja Glam Stars Art Deco
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-11-01, 11:55   #1
kasia5558
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 2 954

Kolekcja Glam Stars Art Deco


Przeszukałam forum, mam nadzieję, że dość dokładnie i nie będę się powtarzać....

Nius pochodzi ze strony luxlux.pl

"Listopad to miesiąc, którego szarość próbujemy czasem zrekompensować sobie świąteczno – karnawałowymi planami. Na rynku pojawiają się wtedy limitowane, sezonowe kolekcje, a wśród nich Glam Stars marki Artdeco. Makijaż Artdeco to klasyka z lekką domieszką barokowego przepychu. Oczy są przydymione i mają połyskujące refleksy, usta lśnią, a cera ma być rozświetlona drobinkami brokatu.

W skład kolekcji wchodzą:

Rozświetlacz Glam Stars Highlighter (99 zł) - twarzy i ciału dodaje blasku i akcentuje wybrane partie.

Puder rozświetlający w pędzlu Glam Stars Powder Brush w kolorze złotym lub srebrnym (86 zł) – do twarzy, ciała i włosów.

Pomadka Glam Stars Lipstick (55 zł) - ma metaliczny połysk, zawiera witaminę E oraz olej z pestek winogron.

Błyszczyk do ust Glam Stars Lip Gloss (49 zł) - z praktycznym aplikatorem, aloesem i drobinkami brokatu. Tworzy efekt wilgotnych ust, który sprawdza się zarówno samodzielnie, jak i wraz z pomadką.

Cienie do powiek Glam Stars Eye Shadow (25 zł) – odbijają światło i efektownie błyszczą czterema różnymi odcieniami.

Eyeliner Glam Stars Liquid Eye Liner (49 zł) – w kolorze srebrnym, złotym lub czarnym.

Kredka do oczu Glam Stars Kajal Liner (32 zł).

Lakier do paznokci Glam Stars (21 zł).

Baza pod cienie Glam Stars Eye Shadow Base (36 zł) – zapobiega zbijaniu się cieni w załamaniach powiek.

Kasetka magnetyczna Glam Stars na 2 lub 4 cienie."


Brzmi zachęcająco, a jak jest w rzeczywistości? Mnie się już kilka błyskotek z Art Deco baaaaardzo podobały (np. puder rozświetlający w pędzlu, ale pamiętam, że cena ok 140 zł była dla mnie skuteczną blokadą), więc tym bardziej jestem ciekawa tych produktów

Planujecie jakieś zakupy z tej serii?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg glam1.jpg (11,8 KB, 115 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg glam2.jpg (51,1 KB, 165 załadowań)
kasia5558 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując