Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - ponowna nauka randkowania
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2018-01-12, 22:34   #2
Camilla121
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 7
Dot.: ponowna nauka randkowania

"No i poznałam fajnego faceta, z którym dobrze się dogaduję- co jest dla mnie najważniejsze.

Poza tym jest przystojny, ma kase, jest otwarty- no laski na to pewnie lecą. i na pewno na dziewczyny nie narzeka! Szczególnie małolaty.."

Jak widać na tą kase nie tylko małolaty lecą. Dlaczego widzę u ciebie pierwszym miejscu "przystojny" "bogaty" a nie cechy charakteru? Przecież to że się dogadujecie nie znaczy, że facet jest w porządku. Za bardzo skupiłaś się na tym co ten facet ma i jak wygląda a pominęłaś to co najistotniejsze czyli co ma pod kopułą - to się może dla ciebie źle skończyć.

"Czuje się nieswojo kiedy on np. całuje mnie w miejscu publicznym, bo nie wiem tak na prawdę o co tu chodzi.. no i dzisiaj jeszcze sex. "

I teraz myślę tak, czy poczekać kilka dni bo może chodziło mu tylko o PÓJŚCIE DO ŁOŻKA... - jak ta znajomość będzie wyglądać.. no nieznamy się niewiadomo jak długo.. może już nie będzie proponował spotkań?
No jak to co? On już traktuję cię jakbyś była jego dziewczyną skoro tak się zachowuje, wielkiej filozofii tutaj nie widzę. .

Z opisu wynika na to, że facet jest Tobą zainteresowany raczej związkowo niż łóżkowo. W końcu skoro spotyka się z Tobą miesiąc, ze mną faceci rezygnowali po kilku randach jeśli odmawiałam seksu - max 2 tygodnie i koniec. Facet spotyka się z tobą miesiąc całuje i trzyma za rękę - gdyby zależało mu tylko na seksie to na pewno tempo byłoby szybsze. Teoretycznie mógłby udawać zainteresowanego związkiem i czekać tylko na seks ale w takim razie musiałby być naprawdę głupi, żeby tyle czasu marnować i oszukiwać drugą stronę.
Jeżeli po seksie dalej utrzymuje z tobą kontakt i się spotyka to znaczy że jest zainteresowany związkiem. Jak już z nim poszłaś do łóżka i masz na niego ochotę to nie udawaj teraz niezainteresowanej seksem bo możesz to zepsuć, on jest dorosły i ty jesteś dorosła, bez sensu takie gierki - czekanie, udawanie. Nie oczekuj od niego deklaracji słownych bo on ci może powiedzieć co innego a zrobić co innego. Skup się na tym co robi a nie na tym co mówi.
Camilla121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując