Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Peeling ziołowy np. Neoderma i pielęgnacja po zabiegu
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-01-10, 14:33   #34
ponentasi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 5
Dot.: Peeling ziołowy np. Neoderma i pielęgnacja po zabiegu

dzięki za odpowiedź, cerę mam suchą z tendencją do przetłuszczania i wyprysków, dziś byłam na tym zabiegu zdjęcia reszty skórek co w moim przypadku oznaczało całą twarz, jak mnie zobaczyły kosmetyczki w tym salonie to mało nie zemdlały, ale już jest lepiej po parafinie, lampie i parówce, został jeszcze lewy policzek ale już przyschło i jutro mam dodatkową wizytę na zdjęcie skóry z niego a w poniedziałek na nawilżanie, dotłuszczanie i algi. Na razie nie mam siły cieszyć się z efektu bo po tym co przeszłam jeszcze nie mogę dojść do siebie, wczoraj jak mnie zobaczyła moja koleżanka to się popłakała, a dziś jak mnie ludzie widzieli jeszcze przed zdjęciem skóry to normalnie szok, wielkie oczy i rozdziawiona buzia, pani w aptece to jak nigdy nadawała mi około20 próbek kosmetyków aptecznych, podkładów chyba było jej mnie żal. Ale na koniec kamień spadł mi z serca. Jutro napiszę czy udało zdjąć tą skorupę co została mi jeszcze
ponentasi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując