Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mocne nawilżenie skóry ciała
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-30, 11:05   #68
majreg
Wtajemniczenie
 
Avatar majreg
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 743
Dot.: Mocne nawilżenie skóry

Cytat:
Napisane przez cat_on_de_road Pokaż wiadomość
Ja miłam podobne 'objawy" jak Wy opicujecie: mam sucha skore, balsamy nie pomagaly (tylko dobre było masło kakaowe ziaji), na ramionach mam plamki stwardniałej, gesiej skorki. Poszlam do dermatologa i przy okazji zapytalam o to, powiedzial ze mam skore atopowa i muze zrezygnowac z wszelkich zeli z mydlem, a balsamy mocno nawilzajace typu aptecznych: Atopra, Oilatum Vitella, Atopin - te mi polecil. Nie moge sie zdecydowac na zaden z nich (włączajac w to Lipolan) wiec póki co smaruje sie oliwka Hipp (swoja droga nie cierpialam oliwek, az nie sprobowalam tej ) tylko ze ona wchlania sie nie tak gleboko jakbym chciala, bo dziala pol dnia i znowu dopada mnie swędzenie i to uczucie ściagnięcia skory na ciele :/ (nawet jak sie posmaruje na noc przed snem, rano budze sie i znow mam sucha skore na ramionachi nogach :/)

dziewczyny wytlumaczcie mi o co chodzi z tymi olejami? a ten mocznik? wystarczy go dodac do jakiegokolwiek balsamu? bo jesli naprawde tak dobrze dziala (jakie steżenie jego jest najlepsze w porcji?) to moze nie bede przeplacac na Atopin czy Atopre? i czy on ma jakis zapach? bo np nie chce miec kuku jakbym go dodala do tego masla kakowego ziaji wlasnie


p.s.
a Lipolan.... czy ktos go stosowal i mi powie, czy jest jest bardzo tlusty? jak oliwka? czy sie wchlania i czy daje dobre efekty glebokiego nawilzenia? moze ma ktos porownanie do Ceralanu?

ach, jak duzo pytań...

Ja dodaję mocznik do balsamów o rzadkiej konsystencji, typu mleczka. Ostatnio kupiam takowe bodajże babydreama czy hippa i jest naprawdę oki, bez olejów mineralnych. Dodawalam też mocznik do żelu hialuronowego lub żelu aloesowego Palomy i również bylo git.
majreg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując