Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część XI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-12-14, 23:08   #3013
justysd
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 159
GG do justysd
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część XI

Jak mi szkoda, że tak rzadko mam czas pobuszować na Wizażu... Ale nie mogłam się powstrzymać przeczytania kilku stron truskawek

Irsin - pytałaś o dobry sposób na czyszczenie Emu. Ja używałam tańszych środków do impregnacji i d*pa. W końcu kupiłam zestaw do czyszczenia Emu - wszelkie zacieki zniknęły i jak na razie nic nie wyłazi, a pogoda przecież taka sobie a ja ich z nóg nie zdejmuję

I oczywiście kocham też Huntery. Mam krótkie czarne Glossy (wolałabym dłuższe, ale mam krótkie dosyć masywne nogi i by mi się nie zmieściły w cholewkę). Ale na taką temperaturę to tylko Emu - to moje pierwsze buty w których nigdy nie zmarzły mi stopy

Niedawno pytałam, ale żadna się nie chciała pochwalić lub poskarżyć - kupiła któraś ze świątecznych zestawów kapsułki Elizabeth Arden (te 3x30)? Ja nadal jestem zachwycona i czekam na drugie zapasowe opakowanie - czyżbym tylko ja na nie poleciała?

Pozdrawiam cieplutko wszystkie Truskawki - klikam w Wasze Aniołki

Mój wątek wymiankowy zamarł z braku czasu, a tyle rzeczy już mi się uzbierało do oddania... Może po Świętach się uda i wystawię jakiś nowy kram
justysd jest offline Zgłoś do moderatora