Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część XI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-12-15, 07:14   #3019
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część XI

Cytat:
Napisane przez Taszanta Pokaż wiadomość
Dziewcznyny ma któraś róż z ELFA? kupiłam sobie na próbę taki odcień, w którym nie wiem jak mi będzie ale stwierdziłam, że za taką cenę to mogę sobie pozwolić na eksperyment, no ale ten róż jest jakby tak w jednej części, nie ma takiej pokrywki jak zwykle mają, za nic go nie mogę otworzyć, a nie chcę szarpać na oślep, bo ostatnio tak rozwaliłam pen driva, którego dostałam w prezencie
Ktoś pomoże jak otwiera się róże z ELF?

---------- Dopisano o 20:27 ---------- Poprzedni post napisano o 20:22 ----------





Mi się włosy przeogromnie puszą jak pada i jest wilgoć w powietrzu- kupiłam niedawno lakier Loreal Fix Anti Frizz i jestem jak na razie bardzo na tak, po wyjściu na chwilę na dwór kiedy pada nie wyglądam jak bym miała snopek siana na głowie
Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
chodzi ci o ten rozyk za 1,5Ł?? one sie wysuwaja od dolu trzymasz od spodu i ciagniesz w swoja strone i juz
Cytat:
Napisane przez Taszanta Pokaż wiadomość
A więc jednak jaśniejszy od 01 na tym zdjęciu 01 wygląda dosyć ciemno a on jest taki jaśniutki w rzeczywiswistosci

Otworzyłam różyk z E.L.F - ale się musiałam nasiłować

ja tez mialam z nim problem
ogladalam swatche elfowe potem i widzialam, ze TEORETYCZNIE on sie wysuwa, ale moj uparcie nie chcial ale w koncu mi sie udalo
a jaki kolor wzielas i jak wrazenia, kiedy juz masz do niego dostep, a nie tylko przez szybke ogladasz?
ilios jest offline Zgłoś do moderatora