Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Sposoby Japonek na piękną cerę.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-09-08, 20:31   #3510
Kachnaaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 299
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez margop Pokaż wiadomość
Nie pamiętam jak długo. Kilka tygodni. Było to bowiem dla mnie dość uciążliwe. Już mówię dlaczego. Otóż w przeciwieństwie do Azjatów nie zajadam się codziennie ryżem, ani nawet co drugi dzień. No bo co potem z takim ryżem mogłam zrobić? suszyć i schować? Można jeszcze wyrzucić. Jakoś mi to przeszkadzało. A co do efektów, to nie wiem. Na pewno taki tonik dobrze usuwa zanieczyszczenia. To było widać na waciku. Mimo wcześniejszego solidnego oczyszczania twarzy zawsze na tym waciku było jeszcze "coś". Poza tym żadnych spektakularnych efektów nie widziałam. Poza tym spektakularne efekty można chyba obserwować jedynie wtedy gdy cerze czegoś bardzo brakuje lub nie pasuje. A swoją drogą ja nie bardzo wierzę w cudowne działanie jakiejś jednej rzeczy np. tego toniku. Dla mnie dobry stan cery stanowi wypadkową różnych produktów i zabiegów; i oczyszczających i pielęgnacyjnych. Chodzi o to by je dobrze skomponować i żeby ze sobą współgrały. Wcale przez to nie chcę powiedzieć, że ten tonik nie jest dobry. Wręcz odwrotnie. Chyba jest dobry ale na pewno nie wystarczy żeby buźka się zrobiła cud-miód.
W każdym razie spróbuję,a ryż lubię więc przy okazji pielęgnacji zrobię sobie posiłek
__________________
KLIK
Moja listopadowa wymianka


Kachnaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując