Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-08-24, 07:33   #4686
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez trufle Pokaż wiadomość
Uciekaj póki możesz, potem zamienia się to w wyrzuty sumienia Każdy kolejny lakier kupujesz z pytaniem "na co mi on"

No jak to na co?? Na paznokcie!
Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Dziewczyny z Zamoscia, przyznać się, która widziała u nas, bo chce!!!!!!!!!!!! KLIK

a teraz do reszty - kto mi kupi jak nie znajdę u siebie
Nie widziałam

Cytat:
Napisane przez Trelle Pokaż wiadomość
Ja jednak wolę wosk.

O,to super. Czekaj czekaj! Wiesz, że siedzę teraz w 75B?
Kiedyś uzywałam plastrów, ale odkąd w ciązy po zerwaniu plastra zrobił mi się siniak z wybroczynami, na całą piszczel niemal, to jakoś tak wole debilator.

A wiesz, że z prawdziwym 75B to jak z graalem? Wszyscy słyszeli i nikt nie widział prawdziwego

Cytat:
Napisane przez cooone Pokaż wiadomość
I nie patrzeć na godzinę, bezrobotna jestem
oj... przykro mi..



Ponawiam, i nieco modyfikuję, apel.
Poszukuję olejku do masażu Alterra migdałowo papajowego. Dzięki Kochanemu Prezesowi, wiem już, że nie został wycofany, lecz na razie sa braki. Jakby któraś zobaczyła u siebie, to dajcie znać, będzie to wtedy sygnał, że braki się uzupełniły.
Dzięki z góry.


Trufelku...
Aż mi wstyd normalnie....
Miały być pralinki z mlecznej czekolady, polane smużkami gorzkiej i białej i udekorowane cukrowymi kuleczkami.
Kuleczki zniknęły w niewyjaśnionych okolicznościach i zastąpiły je gwiazdki. A co do reszty....

Niemniej jednak, mani tworzyłam specjalnie dla Ciebie- pamiętając że lubisz pralinki, a trufli nie.
Wszystkiego naj naj i spełnienia lakierowych marzeń.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCF6457.jpg (63,1 KB, 65 załadowań)
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora