Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mydło ALEPPO
Wątek: Mydło ALEPPO
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-01-15, 11:00   #500
betty0502
Wtajemniczenie
 
Avatar betty0502
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 864
GG do betty0502
Dot.: Mydło ALEPPO

Cytat:
Napisane przez lioele Pokaż wiadomość
jakie stęzenie polecacie dla cery tłustej? Jako takich problemów ze skórą nie mam za bardzo , lecz wągrów mam dużo
Zastanawiałam się nad 25 i 40%. Które lepsze?
Mogę np. Używać go tylko raz dziennie-wieczorem? A np. Rano żelu do mycia twarzy?
nie wiem czy to ważne do wyboru stężenia , ale używam też 2-3 razy w tyg toniku bha z bu

40%

---------- Dopisano o 11:59 ---------- Poprzedni post napisano o 11:55 ----------

Cytat:
Napisane przez phenomena Pokaż wiadomość
Czy mydło aleppo może pomóc w zwalczeniu krostek na dekolcie i plecach? zimą zawsze mnie dopadają..
Mam skórę suchą, z rogowaceniem okołomieszkowym na ramionach. Czy powinnam zaczynać od wersji 5% czy mogłabym spróbować z 10 lub 20%?
Mi pomogło, wypryski zniknęły. Wysypało mnie po tabletkach anty, miałam straszne problemy, stosowałam wszelakie lekarstwa żeby się pozbyć i pieniądze wydane, jednak po stosowaniu aleppo w ponad połowie używania zaczęły znikać. Na szczęście pozbyłam ich się a mydełko czarne równie dobrze się sprawuje, delikatne, łagodne. Moje czarne dostałam od siostry na święta, jednak następne kupię chyba z alepi.

---------- Dopisano o 12:00 ---------- Poprzedni post napisano o 11:59 ----------

Cytat:
Napisane przez Gwiazda Wieczorna Pokaż wiadomość
chciałabym zacząc myć twarz mydłem aleppo... nie wiem kompletnie jakie wybrać i % i wogóle, tyle tego na allegro. Mam cere mieszaną.
i potrzebuje mydła dla drugiej osoby do mycia pleców w dużym problemem trądzikowym.....
pomóżcie
Zaczęłam od 40% excellence - nic się nie działo, wszystko w porzadku.
betty0502 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując