Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-04-07, 21:07   #2408
hoppipolla
Zakorzenienie
 
Avatar hoppipolla
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: (Ísland)
Wiadomości: 6 689
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez Meadow Pokaż wiadomość
Mój telefon nie pokazuje w ogóle kolorów tak jak ma być
Wstawiam fotkę, ale jest strasznie przekłamana, bo na niej końcówki wyglądają jak sprane, a w rzeczywistości one są nawet żywsze i ładniej pokryte od reszty a kolor ogólnie jest taki wampirzy, krwisty i ciemniniejszy i wybaczcie, że wyglądają na tłuste, ale nie są, nie wiem co się stało, może pianka mi nie służy, bo strasznie mi się zlepiają w strąki, nawet świeżo po umyciu :/
ładny kolor

Cytat:
Napisane przez Gofrzyca Pokaż wiadomość
eh a ja dzisiaj miałam poprawiać włosy i nie miałam jak :/
Niestety 31 bardzo szybko mi się zmywa, w 34 mogłam chodzić jakieś 2-3 tygodnie i był git a teraz po jednym myciu już wypłukały się ;/
ja używam 34 lub 33 i bardzo sobie chwalę, jak na pianki, naprawdę długo trzymają kolor.

Cytat:
Napisane przez sonea8 Pokaż wiadomość
Tak na spontanie postanowiłam pozbyć się odrostu.
Tradycyjnie - Sored na 6%, w załączeniu zdjęcia w jakości marnej, ale kolor widać.

I, kurde, no. Kusi mnie brąz.
Nie wiem, czemu, ale mam wizję połyskujących, ZDROWYCH włosów jak z reklamy - że na pewno będę miała właśnie takie.
Tja.

Szkoda, że łatwiejsze od tego byłoby ugryzienie się w tyłek.

Sorki, humor jakiś mam zwarzony, nie cieszy ta czerwień. Może przez pogodę O.O

Edit: na drugim zdjęciu wyszło jakoś rudo, pierwsze zdecydowanie lepiej oddaje kolor. Kochamy aparaty w telefonie I kompresor na wizażu ;p
super wyszło!
mnie też nie raz kusił jakiś bardziej naturalny kolor, brąz, czy ciemny blond, ale nie wyobrażam siebie w innych włosach niż czerwone, zbyt dobrze się w nich czuję.
hoppipolla jest offline Zgłoś do moderatora