Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Brązowowłose farbowane Cz.V
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-05-08, 13:18   #1401
anusiazg
Raczkowanie
 
Avatar anusiazg
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 193
Dot.: Odp: Brązowowłose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez mcromance Pokaż wiadomość
No witamy !!!
Normalnie ominęło cie moje super zdecydowane wybieranie odcienia hihihihihih
Ja teraz mam Matrixa SoColor na głowie i sobie chwalę. Fajna farba, zero przesuszenia do tej pory, a farbowałam 18 kwietnia.

A określenie brąz/ciemny brąz każdy inaczej rozumie. Odnośnie odcienia to może pokaż nam jak obecnie u ciebie sytuacja na głowie wygląda i wtedy się lepiej doradzi

Na zdjęciu wydaje mi się, że ta babka ma może odcień 5,23 albo 5,13. Bo widzę i trochę złota i lekki fiolet/niebieski (chyba....).

Spadam na moment. Będę tak za godzinkę, może troszkę wcześniej.
Hehe no to muszę nadrobić zaległości i przeczytać ;D
Ok to jak mi wyschną włosy to zrobię foto
czyli jakbym chciała ten co ma ta babeczka to raczej dalej 5 a nie 4? Tak właśnie się zastanawiałam, czy znowu 5,13 zasugerujecie to chyba odcień dla mnie, bo przy poprzednio wklejanych przykładowych zdjęciach brązów, które mi się podobają, też stawiałyście na ten kolor (lub to na innym wątku było)

---------- Dopisano o 14:18 ---------- Poprzedni post napisano o 14:15 ----------

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Pokaż wiadomość
4 jest ciemna. Pamiętaj, że wybiera się o ton jaśniejszą farbę od efektu jaki chcemy uzyskać. W tym wypadku 4 wyszła by pod 3. Mi poziom 5 na początku łapał jak 4 a potem się wymywał. Ale wymywanie też zależy od farby. Spróbuj dalej 5 naturę a najwyżej następnym razem zadecyduj czy chcesz jeszcze ciemniejszy czy ten ci pasuje.

Ciemny brąz to poziom 3 ale to już jak czerń wychodzi. 4 to średni i wychodzi jak ciemny brąz a 5 to jasny brąz a wychodzi jak średni. Ja dlatego wybieram 6 ciemny blond bo wychodzi jak jasny brąz Dla mnie zawsze średni brąz był max wystarczająco ciemny bo potem im niżej tym bardziej to naturalną czernią podlatywało niż brązem.
Na poziom 3 to się już chyba nigdy nie skuszę, bo właśnie przez niego zeszłam do czerni, bo i tak praktycznie tak wyglądał ;p Mi się podobają (na mnie) bardziej ciemne brązy chyba, ale nie chcę znów tej czerni, dlatego waham się nad 5 i 4, bo jak mi 4 za mocno złapie i będzie podchodzić pod czerń, to klapa.

Edytowane przez anusiazg
Czas edycji: 2013-05-08 o 13:19
anusiazg jest offline Zgłoś do moderatora