Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-08-12, 12:15   #2514
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez Patryka Pokaż wiadomość
Ja ją kupuję (już drugą tubkę nabyłam) w Rossmanie w Gdańsku - nie wiem jak w innych Rossach
Jak chcesz mogę Ci nawet zrobić próbkę i wysłać pocztą.
Cytat:
Napisane przez Patryka Pokaż wiadomość
Przy najbliższym pobycie w jakiejść metropolii spróbuję złowić próbki tego Pharmacerisa Hydrolipidowego - chyba aktualnie zbiera najlepsze opinie, a jeśli miałby być jeszcze przyjemniejszy od Lirenki, to chyba byłby cudem. Można prosić o próbki w aptece, jak się nic nie kupuje?
Dzięki za propozycję Prawie na pewno kupię tę Lirene i muszę zrobić to w ciągu 2 dni, bo jestem już prawie bez filtra. Na Pharmacerisa nigdzie nie ma promocji. Czekam jeszcze na nową gazetkę Super Pharmu (obecna jest ważna do jutra), jak go nie przecenią, to biorę Lirene. Najlepsze że dzisiaj już ją miałam w ręku w Rossie (znalazłam tylko w jednym, a oblazłam trzy), ale nie byłam pewna czy to to, bo zmyliła mnie podejrzanie duża tubka i nie pamiętałam, czy jest jakaś specjalna wersja do twarzy, czy tylko taka ogólna.

Co do próbek, to ja co jakiś czas sępię, ale tylko filtry To za drogi biznes, żeby ot tak wydać sobie lekką ręką ponad 50 zeta na tubkę czegoś, co może się okazać w ogóle nie do użytku. Dzisiaj w jednej aptece też dostałam próbkę, a w innej bardzo dobrze zaopatrzonej w dermokosmetyki przemiłe panie zawsze dają, co mają. Jak poprosiłam wiosną o nowego Antheliosa, to zrobiły mi odlewkę do słoiczka, bo saszetek akurat nie było. Więc nie bój się pytać o próbki nawet jeśli nic nie kupujesz

Wyszłam teraz na straszną sknerę i sępa

Edytowane przez chimay
Czas edycji: 2014-08-12 o 12:22
chimay jest offline Zgłoś do moderatora