Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-07-10, 16:17   #4511
Panna_Ruda
Zadomowienie
 
Avatar Panna_Ruda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1 714
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez iv3 Pokaż wiadomość

Ostatnio ktoras pisala o peelingu z Collistara i wlasnie tak sie zatanawiam czy to to dobre
ja mam peeling ten co był w boxie i osobiście jestem nim zachwycona , jest wydajny, super nawilża skórę, ja mam np. problemy z łokciami, które sa jak tarka - od momentu jak używam tego peelingu problem z suchymi łokciami znikł.... niektórych drażni zapach - mnie akurat się bardzo podoba, ale ja to jak juz wiecie dziwna jestem heheheh

Cytat:
Napisane przez pannawiosna Pokaż wiadomość
Zamawiała któraś z Was w D. coś z Artdeco + miniatura tuszu All in one gratis ?? Zastanawiam się, czy to miniaturka czy, tak jak poprzednio, tester i nie wiem, czy opłacać mini zamówienie
ten tusz to miniaturka - bodajże 3ml

Cytat:
Napisane przez pannawiosna Pokaż wiadomość
Śmiać mi sie tylko chciałao, jak zamaist "próbki niespodzianki dla niej" dostałam pusty kartonik ze śladem po kleju i ewidentnym brakiem saszetki Eris 60+
ja miałam tak wielokrotnie, że dostałam puste kartoniki, ale to bardziej wydaje mi się że się mogły "wyślizgnąć"
w ostatnim zamówieniu nie miałam np. j'adore - na rachunku był, a w paczce brak - ale tutaj akurat myślę, ze po prostu został wyciągnięty, bo te taśmy z D. pozostawiają wiele do życzenia
__________________
Panna_Ruda jest offline Zgłoś do moderatora