Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Grube wlosy!!
Wątek: Grube wlosy!!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-03-25, 20:07   #40
Madzia9211
Raczkowanie
 
Avatar Madzia9211
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 45
Dot.: Grube wlosy!!

Dołączam się do wątku. Nie wiem czy którakolwiek z was ma takie włosy jak ja ;P. Bardzo one mi się podobają: są falowane, błyszczące i długie (jakieś 15 cm za ramiona). Jest jeden, wielki problem: jest ich co najmniej trzy raz za dużo!! Bardzo, ale to bardzo bym chciała robić sobie ciekawe fryzury, spinać je itd, ale niestety jest to niemożliwe . Mam ich tak dużo, że żadne upięcia mi nie wychodzą. Przez wiele lat chodziłam w kucyku (a raczej kucu ;P), ale wyglądało to, jakbym miała garba. Teraz mam trochę pocieniowane. Fryzurę codzienną też zmieniłam: przednie kosmyki zapinam z tyłu głowy klamrą. Garba sie pozbyłam. Myślę jednak o czymś nowym, bo znudziła mi się ta fryzura. Marzę o rozpuszczonych włosach z grzywką, bo wtedy naprawdę wyglądałyby idealnie. Co mi radzicie? Mam wątpliwości co do cieniowania, bo boje się, że włosy będą mi się puszyć. Odradzała mi to też jedna fryzjerka. Dodam też, że nie chce prostować włosów, bo po pierwsze: kocham moje fale, a po drugie: prostowanie zajmuje mi ok. 40 minut. Czekam na jakieś rady I cieszę się, że nie jestem sama w moim problemie Pozdrawiam ;*
__________________
"To jest jak zagadka Sfinksa: dlaczego jest tak dużo wspaniałych niezamężnych kobiet i żadnych wspaniałych wolnych facetów?"
Madzia9211 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując