Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Oleje, olejki, hydrolaty - ZBIORCZY
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-09-16, 19:34   #3398
Ella77
Raczkowanie
 
Avatar Ella77
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Pruszków/Warszawa
Wiadomości: 413
Dot.: Oleje, olejki, hydrolaty - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez confused_girl Pokaż wiadomość

Ella - osobiście bym spokojnie nałożyła na serum jeszcze jakiś olej na takiej zasadzie jak wysmarowuje się mokre ciało oliwką - zatrzyma w niej wode, a może i substancje aktywne
Gdzieś nawet raz czytałam, że po olejkowym serum dobrze jest jeszcze nałożyć na buzię krem, żeby właśnie "uwięził" ten olejek i tym samym spotęgował jego działanie. Kilka razy to wypróbowałam i to raczej nie dla mnie Chociaż muszę przyznać, że zauważyłam, że krem na bazie structure matowi warstwę oleju
Cytat:
Napisane przez niezamienna_juz_na_nic Pokaż wiadomość
O, widzę, że Olejomaniaczki się schodzą/zjeżdżają i wątek znów odżywa

Ellu, witaj pourlopowo Tak samo jak Confused myślę, że możesz na serum położyć olej - kiedyś nawet Limaria tak mi poradziła, gdy jakieś nocne serum wydawało mi się za chude.
cieszę się w takim razie bardzo będą upieczone dwie pieczenie na jednym ogniu a jak juz ukręcę i przetestuję tę metodę to oczywiście dam znać, co by zapewne potwierdzić Wasz ogrom wiedzy

Cytat:
Napisane przez loss_lauri Pokaż wiadomość
tak, tak - kwas hialuronowy też sobie spisałam na karteczce. a pomyśleć, że ktoś np leci na reklamę l'oreal derma genesis...
kurcze ostatnio mnożą się kosmetyki gdzie reklamują w składzie kwas hialuronowy ale wtedy od razu cena winduje w górę, że hoho... dobrze, że my wiemy co dobre
__________________
Turbo Fire
1-2-3-4 5-6-7-8 9-10-11-12
Ella77 jest offline Zgłoś do moderatora