Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-05-24, 16:15   #2821
Blameworthy
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 623
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

1. Jak się opalasz?
Raczej szybko, najpierw na delikatny czerwony kolor - później brązowieję na ciepły brzoskwiniowy odcień.

2. Kolor oczu
Niebieski z grafitową obwódką

3. Piegi: brak.

4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra?
Cera jasna, policzki raczej zaczerwienione. Rumienię się również na czerwono.

5. Naturalny kolor włosów: mysi średni brąz.

6. Kolor ust: jasny różowy.

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę? Najlepiej czuję się w kolorach kremowych - beż, kremowa biel. Również pastele pudrowy róż, kolor miętowy jest ok. Dobrze wyglądam też w przyćmionych fioletach, brudnym niemal grafitowym szarym. W kolorze fuksji, butelkowej/ciemnej zieleni również wyglądam dobrze. Źle wyglądam w czystej czerwieni, czystym czarnym, kolorach jaskrawych typu żółty, niebieski, zielony.

8. Czy pasuje ci czysta biel i czysta czerń? Czy może lepiej wygląda kremowy i bardzo ciemny szary albo bardzo ciemny brąz?
Pasuje mi czysta biel, kremowa biel, ciemny szary. Nie pasuje mi czysta czerń.

9. Czy pasują ci kolory jaskrawe i intensywne, czyste? Jeśli tak, to jak jaskrawe? Ekstremalnie czy tak "w miarę"?
Kolory jaskrawe - nie. Kolory intensywne - niektóre.

10. Czy pasują ci kolory szarawe, zgaszone? Jeśli tak to jak zgaszone? Bardzo łagodne i szarawe, czy tylko troszkę? Nie mam na myśli koloru szarego, tylko inne kolory złamane szarością, wpadające w szary - np szaroniebieski, szarozielony, szaroróżowy.
Pasuje mi szaroróżowy szaro fioletowy. Jednak nie bardzo zgaszone.

11. Czy pasują ci raczej kolory ciepłe czy zimne, czy może jedne i drugie? Jak bardzo ciepłe, jak bardzo zimne? Co ze złotem i srebrem?
Raczej pasują mi kolory ciepłe. Złoto jeśli chodzi o oprawę np twarzy pasuje mi zdecydowanie bardziej.

12. Czy kolory możesz zestawiać bardzo kontrastowo - pstre wzory, duże kontrastowe (czarno-białe, czerwono-zielone) wzory np. pasy, blisko twarzy i wygląda to ok, czy może lepiej ci w strojach monochromatycznych, drobniejszych wzorach albo mniej drastycznych zestawieniach kolorów?

Lepiej w strojach monochromatycznych, delikatniejszych wzorach.


Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMAG0284.jpg (108,1 KB, 20 załadowań)
__________________
Żyjemy jak śnimy - samotnie.

~~~~

walczę o piękną figurę!

dbam o włosy i paznokcie


TUMBLR
Blameworthy jest offline Zgłoś do moderatora