Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Essence cz. VII
Wątek: Essence cz. VII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-01-22, 17:17   #3453
Ingeborg
Zadomowienie
 
Avatar Ingeborg
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Z daleka ;)
Wiadomości: 1 169
Dot.: Essence cz. VII

No i znowu się nie opanowałam

Kupiłam oba balsamiki, paletę cieni, dwa lakiery - różowy i niebieski, oraz liner - grafotowo-granatowy. Prócz tego kupiłam cień "blockbuster" i błyszczyk blado-różowo-cielisty z SC... Ale i tak się cieszę

U mnie nie było wszystkiego z limitowanki - tylko cienie, 3 linery, 1 naklejki do paznokci, balsamy i 5 odcienie lakierów, nic więcej... Aaa zapomniałam jeszcze o czarnym lakierze do końcówek i 1 pilniczku, a stand był dziewiczy, czyli nic więcej nie było.


Lakier różowy ma inny kolor niż heart chakra, ma ciemniejszy odcień i bardziej różowy niż brzoskwiniowy
Lakier niebieski jest śliczny, taki chabrowy.

Balsamiki są super! Bardziej podoba mi się biały, różowy jest mocno różowy, muszę ostrożnie go nakładać. Oba bardzo ładnie pachną i smakują, bardzo przyjemnie się aplikują i odczuwam komfort ich stosowania. Biały daje przepiękny efekt na ustach, piękny perłowy efekt

Błyszczyk "sun glow" z SC jest cudny

Cienie kupiłam, bo Mama mnie namówiła, ale w sumie kolorki ładne i na testerze wydawały się bardzo przyzwoite Mamie też kupiłam biały balsam

Liner ma piękny kolor i ładnie się nakłada, ale trzeba nałożyć kilka warstw żeby kolor był równy i wyraźny
__________________
Zaczynam recenzować kosmetyki, które posiadam/posiadałam

Edytowane przez Ingeborg
Czas edycji: 2011-01-22 o 17:33
Ingeborg jest offline Zgłoś do moderatora