Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dieta, trening, plotkowanie- tak nam leci odchudzanie!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-03-24, 20:45   #2021
dziunkowa
Zakorzenienie
 
Avatar dziunkowa
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 7 746
Dot.: Dieta, trening, plotkowanie- tak nam leci odchudzanie!

Cytat:
Napisane przez FitPleasure Pokaż wiadomość
Drugi link dziala Fajna, taka zgrabna ta bieznia
Z ta dieta przy IO to jest tak ze kazdy potrzebuje czegos innego. Niektorym np. w ogole nie sluza owoce, inni moga jesc i jest spoko. Ja np. czuje sie najlepiej i chudne jak ograniczam wegle albo w ogole je ucinam, ale to nie jest regula i nie kazdemu musi to pomagac. Tak samo jest z czestotliwoscia posilkow- jedni najlepiej sie czuja na 2 albo 3 i twierdza ze to najlepsze rozwiazanie bo nie ma tylu wyrzutow insuliny a inni musza zjesc 4/5 bo padna z glodu. Moj znajomy trener staral sie mnie przekonac do max 3 posilkow dziennie i nie byl w stanie zrozumiec ze jak nie zjem czegos co 3-4 godziny to zwyczajnie jest mi slabo. Twierdzil, ze sie przyzwyczaje

za treningi. Ja melduje domowy HIIT

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Z tymi posilkami to nie ma co na sile. Jedni dobrze sie czuja tak. Inni tak. Ja znowu do 5 sie nie jestem w stanie przyzwyczaic. Sa dla mnie za male.

---------- Dopisano o 20:45 ---------- Poprzedni post napisano o 20:41 ----------

Mam ostatnio ciagoty na slodkie. Ja ktora az taka slodyczozerna nie jestem i mnie nawet mdli teraz to ciezko wytrzymac. Probowalam zastapic owocami ze stednim powodzeniem. To ten koronawirus tak dziala czy ki grzyb?
dziunkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując