Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pierwszy raz w solarium /wątek zbiorczy/
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-05-14, 17:37   #20
nenvena
Zadomowienie
 
Avatar nenvena
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Karków
Wiadomości: 1 605
Re: Solarium - Co i jak ?

cześć Ja nie chodze na solarium-wolę juz prawdziwe słonko albo samoopalacz. Cóż, we wszystkim wazny jest uiar. No i jeżeli będziesz dbała o skóre- nie powinno byc źle. Z solarium-tak jak ze słońcem, nie wolno przesadzić. Cóż, znam osoby, które za dużo się opalają na solarium i mają teraz problemy z cerą-a nigdy wczesniej ich nie miały, albo zmarszki np. wokół oczu. Moja koleżankama solarium w domu, jej starsa siostra-fakt jst opalona, ale skóra na jej dekolcie jest jak u 10 lat starszej kobiety.
W dobrym solarium dostaniesz krem (trzeba zapłacić)który stosuje sie przed opalaniem. Na pewno trzeba skóre nawilżac także w domu. Tak jak ze słońcem. Na początek - to chyba zalezy od karnacji- krótko, ja chyba za pierwszym razem byłam 5 min, poźniej można dłużej, i dłużej... Myslę, że solarium to dobry sposób na poczatek, zanim słońce pojawi sie na dobre i bedzie wystarczająco ciepło aby opalać się w naturalnych warunkach. MOja siostra przed wakacjami przez jakiś czas chodzi na solarium, wtedy łatwiej sie opala na słońcu.
nenvena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując