Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Guerlain-kolorówka cz.3
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-22, 12:08   #4220
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Guerlain-kolorówka cz.3

Cytat:
Napisane przez _Novotna_ Pokaż wiadomość
Kolega pracuje w hotelu i kiedy otwierali nam Douglasa to niby tam robili szkolenia własnie dla pracownikow ale prawdopodobnie to były bardziej dla kierownika itp a konsultantki to niewiem.

A zreszta wiele razy mi sie zdarzyło, że wchodzę z zamiarem kupienia czegoś np. pudru, konsultantka pyta w czym pomóc ja na to, że owszem i precyzuje moje oczekiwania np. matujacy ,taki czy taki, najlepiej z tej i tej marki, po czym ona pokazuje z jakieś dwa potem nagle musi iść obsłużyć kogoś do kasy i już nie wraca, to po co mi taka pomoc.

One COŚ TAM niby doradzają ale np. doradzanie aplikowania Diorowego biszkopta gabeczką na mokro niewiem czy ktoś potrafiłby to sobie wyobrazić.... ("Bo to podkład mineralny można aplikować na sucho i na mokro")
A jeszcze wkórza mnie że ciągle mi doradzają Noube, a ja jakoś nie przepadam za tą marką a oni wiecznie tylko nouba i nuba ;p
Nouba dobra na wszystko
Biszkopt na mokro ... nie będe komentować
No powiem Ci, że podobnie mam z tą obsługa, zazwyczaj jak sie pyta w czym pomóc, to odpowiadam, ze w niczym, no, chyba, ze potzrebuję próbke podkłądu, kremu etc ... ale z tym też róznie bywa. Raz poszłam po próbki fluidu, nie wiedziałam, który kolor będzie dobry, wiec chciałam jeden w przód i w tył na wszelki wypadek, babka podchodzi, klepie swoją formułke, to mówię co chce, a ona zamiast iść zrobić próbki,to się dopytuje, a jaka cera , a to a tamto az w końcu rzuca:"A MUSI być tef firmy, co Pani podała, ja bym poleciła ... [...]" nosz kurde, skoro mówię, che TEJ firmy, to znaczy, ze inna mnie nie interesuje, i nie obchodzi mnie, co ona chce mi pokazać
A co do szkolenia - jak pisałaś, to majac na uwadze moją wczorajsza gehennę z Meteorytami i kierowniczką, upierającą się, że to stare kulki - to w S. nawet kierowników nie szkolą.....
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora