Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - makijazowo - paletkowo - plotkowy - czyli do wyboru do koloru :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-07-04, 08:02   #443
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: makijazowo - paletkowo - plotkowy - czyli do wyboru do koloru :)

Cytat:
Napisane przez żurawinka Pokaż wiadomość
Desti a nie wydaje Ci się że wszystkie te paletki dają bladawy niemalże jednakowy efekt, może mam zboczenie wyraźniej zaznaczonych oczu ale gdybyś nie napisała że używałaś różnych paletek to nigdy bym nie odgadła. Z tąd wydaje mi się że żal byłby mi na takie paletki pieniędzy
a to mnie zaskoczyłaś
ja widzę różnice - pewnie, ze jak się użyje Moonlightów i srebrnych cieni chociażby z dwójek Chanel to efekt będzie podobny, na zdjęciach może nawet bardzo, ale na pewno na żywo inaczej to wygląda i inaczej się maluje - między innymi po to jest ten wątek, zeby zorientować się kto ma jakie paletki i jeśli efekt na powiece nam odpowiada mozna zapytać właścicielkę o porównanie do innych i w ten sposób wybrać... mam Moonlight i dwójek Chanel już nie potrzebuje albo wręcz przeciwnie - mam Moonlighty, ale efekt dwójek lepszy i Moonlightów się pozbędę

mi nie szkoda pieniędzy na paletki -makijaż nimi to taka mała codzienna dawka przyjemności w tym szarym, brutalnym świecie
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując