Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zapalenie mieszków włosowych..:|
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-07-15, 18:31   #30
pellekb
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 19
Dot.: Zapalenie mieszków włosowych..:|

Witam,
przez długi czas miałam na nogach ciemnoczerwono-brązowe plamy, które trwały nawet jeżeli nie depilowałam się przez kilka miesięcy. Nie wiem nawet kiedy to się pojawiło, możliwe, że nawet w zeszłym roku, kiedy korzystałam jeszcze z depilatora. Kiedy wreszcie wybrałam się do dermatologa (b. niemiłej pani, ale o tym za chwilę), zapisała mi Unidox, a także Zineryt na nogi, plecy i dekolt i Duac na trądzik na twarzy. I oczywiście ABSOLUTNY zakaz golenia, co przy obecnej pogodzie stanowi prawdziwy horror. Posłusznie używałam wszystkich tych środków i po 6 tygodniach poszłam do pani doktor, która znowu potraktowała mnie z góry i protekcjonalnie, przypisała nowe leki, a na moje pytanie kiedy/jak mogę się w ogóle depilować, stwierdziła krótko, że nieważne jak się będę depilować, zawsze po depilacji będzie mi to wracać. I generalnie była dość niegrzeczna, w każdym razie podłamało mnie to ;( Teraz dostałam nowe leki, które będę brać przez miesiąc, a później idę do innego lekarza, bo nie wierzę, że ludzie mają coś takiego i całe życie się nie golą. :/ Jakieś porady? :/
pellekb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując