Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Prace pseudostylistek II
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-07-22, 12:41   #1100
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: Prace pseudostylistek II

Cytat:
Napisane przez playbaby Pokaż wiadomość
ale czy tu chodzi o to ggdzie robi sie paznokcie? czy w domu czy w saqlonie? co to za roznica? nie rozumiem bo dziewczyna ktora pracuje w salonie jest lepsza? wcale nikt tak nie napisal to po co zmieniacie temat? rozmawialysmy o brzydkich pracach do ktorych zabieraja sie panienki bez jakiejkolwiek wiedzy nawet jak sa samoukami nie poczytaja chociaz na internecie w ktorym jest wiele rad oczywiscie nie rowna sie to z kursem. a wy tu piszecie o oczernianiu skoro umieszcza sie w sieci jakies zdjecie to trzeba byc gotowym na krytyke jak i dostawac mile komentarze od lepszych dziewczyn. Ja nie wiem dlaczego niektore z was tak sie burza. Na wizazu znajduja sie kobietki ktore bardzo znaja sie na przedluzaniu i zdobieniu paznokci a nie koniecznie pracuja w salonach. a wy z tematu na temat a co ma piernik do wiatraka?
Jezu, kobieto, ochłoń. Na prawdę nie widzisz co cytowałam? To już jak widzę trzeba "swoją" zjechać.
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.

Edytowane przez Neciak89
Czas edycji: 2010-07-22 o 12:43
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując