Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Usta- spierzchnięte, suche, twarde, wysuszone, pękające. WĄTEK ZBIORCZY.
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-10-18, 12:29   #488
karolcia53
Raczkowanie
 
Avatar karolcia53
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 140
Suche usta........

Witam, mam mały problem, a mainowicie strasznie szybko robią mi się suche usta. Bez kremu Nivea nigdzie się nie ruszam, jest to jak narazie jedyny kosmetyk który na jakich czas nawilzy moje usta, lecz po jakimś zcasie znowu musze go uzywać bo usta mi wysychają. Czy jestem w domu, w pracy lub na wychodzę na maisto co jakiś czas w krótkich odstepach zcasu muszę smarować kremem nivea usta bo inaczej stają się suche, barzdo mnie to denerwuje bo w sumei już uzależniłam sie od kremu, maluję sie błyszczykami ochronnymi,ale one nic nie pomagają wiec znowu wracam do kremu. Także jrest także gdy pomaluje sie pomadka innego koloru np.na jakies wyjscie to przez jakis zcas jest ok ale znowu zdieje sie to samo i usta wysychaja mi i musze uzyc kremu i tak cały czas, nie wiem co z tym robic ?? czy moze zaczac uzywac jakis profesjonalnych kosmetykow lub innych srodkow ktore azpobieglyby mi wysuszaniu ust, bo takie smarowanie kremem nigdy sie nie skonczy, chce tez dodac, ze uzywam kosmetykow dobrych marek i w sumei zadko maluje sie pomadkami odbiagajacymi od naturalnego koloru ust, najczesciej sa to pomadki bezbarwne.Czekam na Wasze opnie a przede wszystkim pomoc z gory dziekuję
karolcia53 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując