Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-11-14, 20:41   #1210
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
zupełnie inna dziewczyna, w grzyweczce i w blondzinkach lepiej



tak jak poprzedni pies zostawałby w domu sam przez pare godzin a z braniem psa do pracy nie żartowałam ale nie zrobie tego



znajdziesz coś



JESTEM PO ROZMOWIE Z MAMĄ!!!!
pokazała mi zdjecia szczeniaków które ma jej znajomy ale powiedziała ze duże urosną.... a ja obejrzałam i spojrzałam na nią... i powiedziałam i tak bedzie pies bo bardzo chce mieć przyjaciela a ona do mnie" Ania a może lepiej zwierzątko które bedzie miało mniej wymagań"... a ja mówie i tak bedzie pies... a mama uśmiechneła sie pod nosem i nic nie powiedziała ... a jak wyszłam z pokoju usłyszałam moją siostre sabotażystkę jedną "ja już jej powiedziałam jak ma być ze ma zabierać z tąd kundla, my nie bedziemy sie nim opiekować" mama sie nic nie odezwała... poczułam ze mama kocha psinki tak jak ja, serce nam pekło z powodu ciapka,i nadal bym chciała zeby tu był bardzo... ale trzeba życ dalej i to bedzie nowy etap jak sie uda
okropną masz siostrę dobrze, że w mamie coś drgnęło

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
kurczę kurczę... ale z drugiej strony jak taki rzadki to fajnie mi się nim mizia po pysku...

tak zrobię, będę zamawiać na all
ja miałam 106 http://velvethair.blogspot.com/2011/...rformance.html tylko czy on nie będzie dla Ciebie za lekki na mrozy? bo ja go super wspominam ale własnie taki lajtowy był
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora