Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-11-26, 22:34   #2353
Pilar1899
keep calm and contour on
 
Avatar Pilar1899
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 256
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez _Nikki_ Pokaż wiadomość
Mój frenchyk aparat w formie, jutro zajmę się kwiatkami
godny podziwu
Cytat:
Napisane przez framebasics Pokaż wiadomość
Pilar1899 Jestem zwolenniczka tzw. bokserek, na ktore zakladam kardigan i tak chodze cala zime jak mi goraco, to sciagam sweterek i widac ramiona, ot co
a rozumiem
Cytat:
Napisane przez trufle Pokaż wiadomość
Hej! Wybaczcie że wyskakuję nagle jak Filip z konopii, ale nie mogłam już dłużej wytrzymać nie wtrącając się Tematy na 24 każdego mięsiąca to super pomysł więc postanowiłam się dołączyć ^^ Zrobiłam mani już przedwczoraj ale nie miałam czasu żeby zgrać zdjęcia!

To miały być maki, ale chyba nie do końca wyszło, bo kazdy myśli że to biedronki XD Na każdym paznokciu pewnie wyglądałoby lepiej, ale znów- nie mam czasu! + wybaczcie skórki ;o
ładne ,ładne coś w nich jest z biedronki,ale w sumie widać,że maki
Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
jak sie dobrze przyjrzec to widac ze maczki ładne i staranne. A ksztalt pazurkow masz podobny do moich

No dobra, moje kwiatki (skórki pokredowe, w weekend będę się z nimi użerać):

Bardzo widac tipsa?
mnie się podobają,tipsa nie poznałam
Cytat:
Napisane przez Czarna Orchidea Pokaż wiadomość
dzizaaas co sie nameczylam nad wstawianiem zdjec na bloga

lakier wibo z serii trends nude, ostatnie zdjęcie juz z topem rimmel

i pochwale sie, ze zafundowalam sobie lakier holo z golden rose, moj pierwszy tego typu, jako, że nie moge znaleźć evelinek.
Noo , właśnie, co mówisz że nie masz konada, chyba nie chcesz mi powiedzieć,że te kwiatki sama malowałaś śliczny kolor podkładowy,chodzi za mną taki ostatnio
Cytat:
Napisane przez framebasics Pokaż wiadomość
Mialam juz do konca roku nie kupowac lakierow, ale... Gdy zobaczylam dzis lakier z nowej kolekcji isa dory - black galaxy to umarlam! Jutro lece go kupic
ja też miałam nie kupować ,nawet se w podpis walnęłam, ale jak dziś weszłam do golden rose to chyba jednak złamię zakaz swoją drogą strasznie zdrożało ! jeszcze z rok,dwa temu były lakiery ok 2 zł,a teraz prawie 10 !
__________________
It's a little bit horrifying just how quickly everything can fall to crap.

Oh, screw beautiful. I'm brilliant.
If you want to appease me, compliment my brain.
Pilar1899 jest offline Zgłoś do moderatora