Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-02-21, 20:06   #2796
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez Smok Pokaż wiadomość
Witam wszystkie miłe dziewczyny !!!!!! dzięki Hexxano za skrzyknięcie nas na forum, Ty to masz inicjatywę!!!!!

Co do rozwoju plotek - to myślę, że LV ma rację, brakuje nam tematu, jak się temat znajdzie, to plotki pójdą swoim tokiem.

Toż to ja nawet w wątku składowym apelowałam do dziewczyn, żeby się trochę uspokoiły i dały odpocząć LV, któa pracuje ponad miarę.

Dziś jednak kiepski dzień - przyłączam się do Anah: wyłaczyli mi wodę, potem jak ją włączyli, sąsiad Koreańczyk, zalał mieszkanie doszczetnie, pewnie się okaże, czy i nam się nic nie stało z mieszkaniem, byłam na fatalnej rozmowie o pracę ... Ja to mam pecha: jak się wybieram do gina lub na wazna rozmowę o pracy, to mi wodę wyłączają od rana.

nie martw sie Smoku,jutro MUSI byc lepiej-a czasami to tak bywa,ze od rana zaczyna sie cos sypac i nic nie idzie nie jestem przesadna ale jak mam zrabany poniedzialek to pozniej caly taki tydzien i zawsze na dzien dobry wole kontakt z mezczyzna niz z kobieta a szczegolnie w pracy

Po czesci masz racje,ze moze brakuje tematow ale to MY jestesmy za to odpowiedzialne i potrzeba wzajemnej checi

Widzialam Twoja "apelacje" na skladowym ale co niektorzy nie maja dosc,rozumiem ze wiedza jaka dzieli sie L_V jest cenna ale jakos wielu osobom nie chce sie przejrzec wklepanych juz wczesniej skladow i porownac wypowiedzi L_V,no ale coz....takie zycie...

Ciesze sie,ze odezwalas sie
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora