Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-04-23, 17:30   #3568
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
Contax - piękne zakupy i cudowna fotka! Wybrałaś cudną kolorystykę! Jakoś nie mogę się przekonać do Guerlaina (jestem z frakcji Clinique) ale Twoje nowości są mega - kuszące
To moja ulubiona kolorystyka i zawsze do takiej wracam z podkulonym ogonem po eksperymentach z innymi kolorami.
Poza tym dzieki takiej wlasnie tonacji moja cera i piegi nabiera charakteru ; szczegolnie usta, ktore mam naturlanie bardzo jasne

Wlasnie widze, ze cos masz nie po drodze z Guerlainem. Wystawilas do wymiany moj ulubiony fluid.

A co do Clinique to nie tak, ze go nie lubie, po prostu nie znam. Jak zaczynalam sie malowac i uzywac lepszych kosmetykow to Clinique nie bylo jeszcze w Polsce, tylko Estee Lauder. I to wlasnie byly moje pierwsze powazne kosmetyki. Poznej zaczelam uzywac innych i jak pare lat temu Clinique u nas zawital to juz mialam swoje typy z innych firm i jakos tak ominela mnie blizsza znajomosc z C.

Ale zeby nie bylo tak zupelnie po macoszemu to jako rasowa pudernica mialam Gentle Light Clinique i zuzylam do ostatniego pylku.
Contax jest offline Zgłoś do moderatora