Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Forever Young / SR Skincare z UK - opinie o kosmetykach tej marki
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-09-12, 11:41   #8
michaelek
Przyczajenie
 
Avatar michaelek
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 17
Dot.: Forever Young / SR Skincare z UK - opinie o kosmetykach tej marki

Cytat:
Napisane przez lukrecja1 Pokaż wiadomość
Jak dobrze, że pojawił się ten watek!
Osobiście skuszona dobrymi recenzjami zamówiłam ten krem: Krem Ujędrniający i Wypełniający z Volufiliną i Matrixyl Synthe 6 (50ml
Krem stosuję od niecałych 2 miesięcy i co mogę powiedzieć:
jest lekki
zostawia delikatny film
nadaje się pod makijaż
nie zapycha
nawilża
podczas aplikacji bardzo się maże trochę trzeba się namachać żeby go rozprowadzić

To tyle - żadnego jak to pisała jedna z blogerek "zdyscyplinowania" skóry nie widzę . Krem krzywdy nie robi ale nie widzę też żadnego efektu o którym zapewnia producent.

Na minus zaskoczyła mnie forma w jakiej krem mi dostarczono :
opakowanie z kremem nie posiadało żadnego kartonika
na opakowaniu kosmetyku nie znajduje się skład
a co ważne nie ma :
daty produkcji
daty ważności
ani żadnego certyfikatu dopuszczający krem na rynek

Szczerze? to nie wiem co myśleć o tych kosmetykach ... a co do blogerek to ostatnio tracą w moich oczach - brak uczciwych recenzji
Też dostałem krem tylko z nazwą firmy i nazwą kremu, więc zapytałem u źródła o co chodzi
Otóż Pani Marzenka, która zawsze fajnie potrafi wszystko doradzić i wytłumaczyć napisała mi, że to jest tylko chwilowe. Do tej pory wszystkie opakowania miały oznaczenia co do daty ważności, skład itd. Ale teraz firma Forever Young przechodzi transformację pod względem zmiany nazwy/szaty graficznej i stąd nastąpiła zmiana opakowań. Po drugie kremy będą teraz pakowane w kartonik na którym będą wszystkie informacje i są już drukowane w UK. Ale żeby nie było zastoju i żeby klienci nie czekali, aż Pani Marzena dostanie z UK opakowania kartonowe, postanowiła wysyłać krem i sera w takiej, a nie innej formie. Załączając jednocześnie kartkę z informacją do czego służy krem/serum, jaki ma skład itd.

Ot cała historia

Mi tam to nie przeszkadza. Mam już parę kosmetyków z Forever i jestem mega zadowolony. Mam kwasy, 3 rodzaje, serum z witaminą C, 4 kremy i zastanawiam się nad dermarollerem Jak dla mnie to fajna oferta, bo kosmetyki nie mają jakiś wygórowanych cen, a działają tak jak mają działać
michaelek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując