Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Długie, piękne blond włosy
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-12-31, 16:56   #522
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: długie piękne blond włosy

Cytat:
Napisane przez Izulinka21 Pokaż wiadomość
Boze ale masz piekny kolorek i takie zaadbane wlosy widze ze tez duzo przeszly ja nsie nie obrazam za mocne slowa bo masz racje jak pozostale wizazanki
ale co ja moge jesczze robic?
ytak dlugo zapuszcam wlosy:/
niewiem juz co robic a zalezy mi na blondzie moze byc cieplejszy moze powinam znowu podciac wlosy tak jak mowicie choc bedzie to szok dla mnie i moich wlosow zaczelam brac skrzy+pokrzywa z humawita ale niewidze zbytnio roznicy!
jakie farby polecacie zbey wyszedl jasny kolor z odrostem musi cos byc dobrego chyba nie
mowisz olejowac wlosy a to radzis zmi na mokre wlosy czy na suche i na cala noc i jaki olej najlpszy na moje wlosy;/

I co to masz za farbe o ktorej piszesz?
moze rzeczywiscie nie warto katowac tych wlosow nawet dobrym rozjasniaczem mi fryzjerka bazowala na wloskiej firmie czy jakies ELAGON czy ELGON ale nic to nie dalo!
POMOCY juz mam odrost i upalone wlosy o polowe
Ja najpierw farbowałam Palette 219 ( Popielaty blond), potem A10 również z Palette. Pomiędzy miałam przygody z Palette Deluxe 318, Londa 12/8 zmieszaną na pól z Londa 18, a teraz robie Alfaparf 11,21, chociaz rteraz zamierzam pomieszac 11,21+11,11, wszystkie farby stosuje na 12% oxy
Uwierz mi,że farba na 12% oxy jest mnie j szkodliwa niz rozjaśniacz nawet na 3 czy 6% wodzie

Leae
dziekuje
Fakt dałam im popalic i to nie wąsko
ale teraz to już tylko może być lepiej
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując