Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIX + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-10-31, 15:15   #2007
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Imperfecta Pokaż wiadomość
Dawno mnie było, wchodzę a tu piękne paznokci Anuli w cudownym fiolecie
Ja o zgrozo od miesiąca chodzę w golasach, nawet bez odżywki. Czasami przypiłuję, ale i tak trochę samopas rosną. Patrzę na moje stare zdjęcia i wzdycham do paznokci, które były takie dłuuugie. jakoś tak nie mam czasu, a raczej ten który mam wolę poświęcić na coś innego choć dosłownie mam z tego powodu okropne wyrzuty sumienia, bo zaniedbałam ostatnio wszystko... włosy, paznokcie, nawet makijażu od dwóch miesięcy nie robiłam gdzie kiedyś codziennie jedynie co dobrego to schudłam prawie 10kg

No to tak ogólnie tytułem wstępu postaram się wpadać częściej, tylko boli mnie to, że na telefonie w aplikacji nie widzę zdjęć więc bez sensu takie udzielanie się, skoro nawet nie mogę nic o Waszych pazurkach napisać

nie rób samopasów bo Cię znajdziemy i zrobimy z tym porządek
gratuluję schudnięcia, pożycz mi motywacji, bo przydałoby mi się zrzucić trochę nadprogramowych kg, a zupełnie mi nie idzie

mogliby dopracować appkę, bo wszystko fajnie, ale wkurza mnie, że nie pokazują się fotki z załączników


Cytat:
Napisane przez Imperfecta Pokaż wiadomość
miał, śliczne masz pazurki i ten limonkowy (?) fajny

dziękuję
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora