Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-01-18, 09:35   #1099
eM_Ka_
Wtajemniczenie
 
Avatar eM_Ka_
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 2 683
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez RosesAreRed Pokaż wiadomość
Emka to ty juz prawie cala kolekcje masz Rob foty wzornikow, moze w koncu wyjda realnie
jak dostane te 8 to na pewno zrobie fotki właśnie zaktualizowałam liste lakierów do kupienia i zostało w sumie 21 z tym że 4 to takie "kupie albo nie, zależy", 7 spisałam w zamian za estetiqi jak sie skończą więc nowych kolorów chce na dobrą sprawe tylko 10 mam nadzieje że z tych nowych co wejdą spodoba mi sie nie więcej jak 5
Cytat:
Napisane przez kajaccn Pokaż wiadomość
Mieszkam w Niemczech i z Sabinki niestety nie zamawiałam, ale DC ma teraz sklep online w Niemczech (wczesniej zamawialam na niemieckim ebay) i miałam nawet kupony rabatowe
102 na wielu zdjeciach w necie wygląda różowawo, choć to bardziej pastelowy jasny koral
ooo to super właśnie bałam sie że będzie różowy a chciałam taki bardziej koralowy na wiosne bede kupować 006 albo 038 bo nie mam żadneog typowego koralowego w kolekcji.

Nawet nie wiecie dziewczyny jak sie ciesze że semilac ma te 6 ml pojemności dużych pojemności bym tyle nie brała bo bym nie miała szans zużyć
eM_Ka_ jest offline Zgłoś do moderatora