Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak podkreślić jasną cerę? III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-01-03, 20:43   #2301
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez evelinek_r Pokaż wiadomość
Tonący brzytwy się chwyta, ja za każdym razem mam nadzieję, że 'to ten'. Chodziło mi o to, czy filtry w tej bazie nie gryzą się z podkładami 'may contain', bo ja mam buźkę bardzo niespodziankową i jednak potrzebny mi kryjący podkład. Mimo wszystko, coraz większą ochotę mi robicie
Wstrzymaj sie z zakupem. Zamowilam azjatycki kosmetyk, ktory spelnia funkcje bazy, podkladu, leczniczą i na dodatej filtra z spf 42. Powinien przyfrunac do mnie w ciagu tygodnia, czekam niecierpliwie. Pisalam juz na temat tego wynalazku, nazywa sie BB Cream, wiec wpisz w wyszukiwarke i znajdziesz na pewno wszystko, co bylo na ten temat mowione

Jak tylko dostane bede testowac, fotografowac i zdawac relacje czy warto. Zamowilam go, bo wlasnie zalezy mi na takim wielofunkcyjnym kosmetyku do wykonania szybkiego makijazu w ekstremalnych warunkach bez zastanawiania sie, czy na pewno nalozylam filtr po nocy z kwasami. Jedyne czego zaczynam sie obawiac, to ze moze miec mocne krycie. Wyleczylam juz raczej swoja cere, wiec staram sie osiagnac mozliwe najbardziej naturalny look i nie lubie efektu podkladu. Mysle jednak, ze jesli masz cere problematyczna ten kosmetyk powinien Cie zainteresowac, bo ma wlasciwosci lecznicze. W linkach, ktore wklejalam wczesniej dziewczyna o mocno tradzikowej cerze wrzucala swoje kolejne fotki w miesiecznym odstepie czasu - stan jej skory poprawil sie jak na moje oko o conajmniej 80%

Aha, lacznie z wplata kosztowal mnie ten specyfik wlasnie 120zl Przesylka jest za free. Tyle, ze trzeba poczekac az przyfrunie.
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora