Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-07-07, 20:20   #4236
Malinum
Zakorzenienie
 
Avatar Malinum
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4 496
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIV

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Ja dostałam chyba przed samymi urodzinami do S., a do D. tydzień po
dziękuję to czekam cierpliwie
Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Zaliczyłam fakapa z biedronkową Luną Kupiłam - wibracje były ledwo wyczuwalne, poza tym włączała się sama po włożeniu baterii, bo przycisk do włączania nie działał Zareklamowałam ją i zwrócili mi $$$ na szczęście.




Ja też

Mnie ostatnio wysłali na drugi dzień do D. i potem po 2-3 dniach zamówienie było do odebrania.
Na potwierdzeniu masz płatność przy odbiorze?
Ale ze mnie gapa na potwierdzeniu przelew, a na bank zaznaczałem płatność przy odbiorze. No nic przeleję. Przyszło mi dzisiaj zamowienie z D. z mydełkiem JMO No i wszystko pięknie, ale gratisowy mist ma 60ml a nie 75ml jak na potwierdzeniu. Niby gratis i różnica niewielka, ale nie pierwszy raz jak w D. są różnice w pojemnościach
Cytat:
Napisane przez Nikkolaa Pokaż wiadomość
Ja zamówiłam za pobraniem, odbiór w perfumerii. Zamówiłam wczoraj ok 18tej, dziś o 10tej dostałam nr śledzenia paczki DHL.

---------- Dopisano o 20:34 ---------- Poprzedni post napisano o 20:33 ----------

Widzę, że anulowałyście zamówienia, znowu limitowane meteorki są dostępne w D.
Dziękuję, następnym razem będę dwa razy się upewniać czy dobrze pozaznaczałam
Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Jak dla mnie nie ma porównania między Luną oryginalną a biedronkową

Podlinkujesz filmik na yt?
Oglądałam przed chwilą te szczoty i zastanawiałam się czy brać Nie ma co czarować, to nie ta sama jakość i śmierdziucha plastikiem. Niby tania, ale po co mi ona
Malinum jest offline Zgłoś do moderatora