Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zdobienia-> La Monica ..::Zapraszam::..
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-09-17, 12:45   #6126
La Monica
La Moderatoiure
 
Avatar La Monica
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 16 393
Dot.: Zdobienia-> La Monica ..::Zapraszam::..

Cytat:
Napisane przez Norik0 Pokaż wiadomość
Oj Monia Wystarczy iść do dobrego fryzjera, który dopasuje Ci fryzurkę do twarzy Ja szukałam i znalazłam
Możesz mieć krótkie włosy, wystarczy je wycieniować odpowiednio
grzywka powinna być , reszte bym wycieniowała, mogłabyś mieć np. fryzurę asymetryczną, z jednej strony którtkie włoski a z drugiej dłuższe, keidyś taką miałam i fajnie to wygląda Poszalej troche Nie bój się zmian i znajdź dobrego fryzjera ! Który Ci doradzi
Ja mam teraz taką: http://img234.imageshack.us/my.php?image=img1225td1.jpg
Powodzenia życzę !
Ależ jesteś odważna!!! Kurcze Podobna jak w Twoim Avku Fajnie wyglądasz, ale do mojej pyziatej buzi i wysokiego czoła ciężko jest coś dobrać i nie wyglądałabym tak ładnie jak Ty Byłam kiedyś u takiego dobrego fryzjera gdzie za samo ścięcie dałam ponad 100zł a miałam hełm na głowie z poszarpanaymi bokami - tragedia.
Mam stałą fryzjerkę, młoda z doświadczeniem, i ona mówi mi że najlepiej wyglądam w takiej grzywce jak mam obecnie ...
W wycieniowanych mi dobrze, ale ja nie chce wracać do fryzur które kiedyś miałam, chce czegoś nowego
__________________
Often people who criticize your life are the same people that don't know the price you paid to get to where you are today.
LC 66/100/2015
Instagram

Gotuję
La Monica jest offline Zgłoś do moderatora