Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-11-19, 20:11   #462
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Cytat:
Napisane przez Magda_M_1973 Pokaż wiadomość
Dokladnie oj dokladnie. Wysłałam ci wczoraj próbke tego RoCa
Jesteś Aniołem
Jak Twoje pazurki ? Dostałaś może już odżywki Avon ?

Cytat:
Napisane przez Magda_M_1973 Pokaż wiadomość
Kurczę ja truskawke odkryłam w czerwcu ale do tyłu jestem.......No jakos optimistycznie patrze na swiat to czemu nie.....musi byc pięknie. ale na razie dół podoga do d..., ceny na tru do d...szkoda gadać
Ja odkryłam truskawę dokładnie w grudniu ubiegłego roku. Nawet pamiętam, że pierwsze zakupy zrobiła mi Do chwili obecnej, czyli w niecały rok, zdążyłam zamówić na tru ponad 80 razy Piękne czasy.....

Cytat:
Napisane przez Taszanta Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam za soba pierwsza przeprawe z UC, nawet sprawnie to poszlo, nie spodziewalam sie ze tak szybko mi przesla te paczke ;-)
Mam pytanie- jak ubiegacie sie o zwrot Vatu na Truskawie, to wysylacie te wszystkie rachunki typu koszty "przedstawienia do kontroli celnej" itp czy Truskawka to uznaje czy tylko podstawowy rachunek?
I mam jeszcze pytanie, czy jak oni zlapia paczke to otwieraja wszystkie kosmetyki? Przyszly niby zapakowane w sreberko ale takie jakies jakby wymietoszone... Kurcze nie chce zeby mi ktos grzebal w kosmetykach!!!!!!
Ja do truskawy wysyłam skan 2 dokumentów.
1/ rachunek z UC
2/ karteczka z opłatą pocztową dołączona do kartonika

Skanuję to razem jako 1 obraz i piszę sume = ....i podaję łączną kwotę z obu dokumentów i to wystarcza

Nigdy nie rozpakowują sreberek Co najwyżej otwierają tylko pudełko, ale kosmetykó nie otwierają niszcząc sreberka
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora