Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-11-20, 00:41   #474
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Wiesz,jestem z siebie dumna bo poza praca zawodowa mam cos,co zawsze jest niezlym zastrzykiem gotowki i moge to swobodnie przeznaczyc na swoje wlasne przyjemnosci bo wiadomo,ze poza kosmetykami tez trzeba zyc i jestem absolutnie niezalezna.


Czasami z moja ulubiona kumpela smiejemy sie,ze przydalaby sie maszynka do robienia kasy.

Dimiti-pomysl tak na spokojnie co bys chciala i ile Cie to potencjalnie wyniesie,no i wazna motywacja-niebawem Mikolaj
hex ja to codziennie obliczam prawie tylko problem taki ze na tru ceny raz wyzsze raz nizsze a na all sie boje kupowac wiec musze rozne przedzialy cenowe uwzgledniac heh mama mnie meczy o list do mikolaja ale nie bede z nich zdzierac na kosmetyki bo niebyliby zadowoleni ze mam takie "zachcianki" takze jak juz to poprosze TZ zeby mi moze cos przywiozl mialybyc perfumy no ale ja maniaczka perfum nie jestem i wole kolorowke ehm tez by mi sie przydalo wymyslic jakis sposob dorobienia ale no do pracy w weekendy nie pojde bo sie nie wyrobie z nauka juz na pewno!
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora