Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki M.A.C. cz.8
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-02-17, 15:52   #4681
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Zaraz się okaże, że mogę sugerować się tym, w czym Ci dobrze i mi w tym akurat będzie źle A to źle wróży, bo bym chciała Vegas Volt na lato
VG2 tak mi się podobała, no ale niestety, mogłabym w niej straszyć, natomiast Kinda Sexy to chyba moja ulubiona szminka MACowa w tym momencie, nie sądziłam, że ciemny nude będzie mi pasował, a jest super, szczególnie z konturówką MUFE 1C

Jednak odcień cery, włosów, oczu i oprawy może kompletnie zmienić odbiór koloru szminki. Sama jestem ostatnio bardzo zadowolona, bo zmieniłam swoje rude włosy na coś, czego nigdy nie miałam - bardzo chłodny średni brąz, wręcz popielaty i nagle zaczęły mi pasować zupełnie inne kolory w makijażu, także odrzutki idą w ruch i się czuję jak inna osoba

Hahaha Kasiu, padłamDokładnie i dosłownie w ten sposób podsumowałabym swoje wrażenia Np. z VG2 i Siss
No ale powiedz, że tak nie jest
Patrzę na szminę, na ręku piękna, na swatchach piękna nakładam na usta i wyglądam po prostu źle. jak trup po 5 dniach wyciągnięty z wody.
Wszystko ma na to wpływ - cera, oczy, włosy... Czasem najsubtelniejszy odcień cery. Dlatego mi tak ciężko dobrać fajną szminkę. A Nude prawie nigdy bo mam dość ciemne usta. Więc z mocnym jasnym nude albo z bladym różem podbitym bielą wyglądam jak tania blachara z przekroczonym terminem ważności

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
No, wrzuce zbiorczo dzisiaj
czekam
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora